SPEGEL, förgylld, gustaviansk stil.

4340662. SPEGEL, förgylld, gustaviansk stil.

Omarbetad bordsspegel. Genombruten floral dekor med hatt.
Ca 73 x 43 cm.

Slitage, sprickor, skador, dekorbortfall samt färgbortfall. Renoverad, kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 73 x 43 cm.

Antal besök: 236