GALLERIMATTA, persisk Hamadan, 485x110cm.

4340354. GALLERIMATTA, persisk Hamadan, 485x110cm.

485x110cm.

Bruksskick. Fläckar och slitage kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

485x110cm.

Antal besök: 326