TAKKRONA, Markslöjd, 2000-tal.

4340350. TAKKRONA, Markslöjd, 2000-tal.

Stomme i gulmetall, behängs med prismor. Tre ljuspunkter. Diameter ca 39, höjd exkl. kedja ca 38 cm.

Bruksslitage. Prisma med skada. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 255