BOKHYLLA, funkis, 1930-tal.

BOKHYLLA, funkis, 1930-tal.
4340312. BOKHYLLA, funkis, 1930-tal.

Bonad björk. Två flyttbara hyllplan. Bredd 105, djup 25, höjd 105 cm.

Bruksslitage. Smärre färgfläckar. Ett hyllplan med spricka.

Tema

Funkis, Art Deco & Swedish Grace

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Antal besök: 585