HARRY WICHMANN. SKULPTUR, bemålad stock, otydligt signerad och daterad.

434026. HARRY WICHMANN. SKULPTUR, bemålad stock, otydligt signerad och daterad.

Ca 70x18 cm.

Harry Wichmann (1916–1993)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 70x18 cm.

Harry Wichmann (1916–1993)

Antal besök: 569