BOKHYLLA, Karl- Johanstil, 1900-talets första hälft.

434022. BOKHYLLA, Karl- Johanstil, 1900-talets första hälft.

Fotavslut i form av lejontassar, längd 125, djup 36 höjd 137 cm.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 822