SVEA NYMAN (1902-1986). Stilleben.

4340096. SVEA NYMAN (1902-1986). Stilleben.

Olja på pannå, 41 x 33 cm, inklusive ram 49 x 40 cm. Signerad S Nyman.

Bra kondition.

Tema

Stilleben i sommar

Gör en kostnadsfri värdering!

Bra kondition.

Tema

Stilleben i sommar

Antal besök: 335