TOARPSKRONA, Smide, 1900-talets andra halva.

4339986. TOARPSKRONA, Smide, 1900-talets andra halva.

Diameter 21, höjd 18 cm utan ljus.

Bruksslitage, mindre skav.
En ljusmanschett saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, mindre skav.
En ljusmanschett saknas.

Antal besök: 133