OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Rådjur, litografi, signerad.

4339976. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Rådjur, litografi, signerad.

Höjd 62 cm, längd 72 cm.

Smärre skador på ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 62 cm, längd 72 cm.

Smärre skador på ram.

Antal besök: 157