FÅTÖLJ, bouclé, 1900-talets mitt.

4339921. FÅTÖLJ, bouclé, 1900-talets mitt.

Höjd ca 77, sitthöjd ca 45, bredd ca 47, längd ca 61cm.

Åldersrelaterat bruksslitage. Sits med torkad stoppning. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 109