EINAR NERMAN. Olja på pannå, signerad.

4339811. EINAR NERMAN. Olja på pannå, signerad.

Dagmått 39x29 cm, rammått 52x42 cm.

Ställvis krackeleringar. Mindre fläckar.

Einar Nerman (1888–1983)

Tema

Einar Nerman

Gör en kostnadsfri värdering!

Einar Nerman (1888–1983)

Tema

Einar Nerman

Antal besök: 572