MATBORD, 1960-tal.

MATBORD, 1960-tal.
4339708. MATBORD, 1960-tal.

Valnöt. Ben av betsad bok. En iläggsskiva à 53 cm. Diameter 110 (total längd 163), höjd 72 cm.

Bruksslitage. Blekt skiva. Mindre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!
4339708. MATBORD, 1960-tal.

Antal besök: 639