GOLVUR, 1900-talets andra hälft.

4339533. GOLVUR, 1900-talets andra hälft.

Bredd ca 46, djup 26, Höjd 194 cm.

Bruksslitage, påbörjat fanérbortfall baktill.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 194