SMINKBORD, Teak, 1950/60-tal.

SMINKBORD, Teak, 1950/60-tal.
4339334. SMINKBORD, Teak, 1950/60-tal.

94 x 40 cm.
Höjd 70,5 cm.

Bruksslitage. Saknar spegel. Mindre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

94 x 40 cm.
Höjd 70,5 cm.

Antal besök: 497