EINAR NERMAN. "Monique", teckning, signerad, daterad 68.

4339325. EINAR NERMAN. "Monique", teckning, signerad, daterad 68.

Dagmått innanför passepartout 26,5x18,5 cm.

Smärre fläck. Ej examinerad ur ram.

Einar Nerman (1888–1983)

Tema

Einar Nerman

Gör en kostnadsfri värdering!

Einar Nerman (1888–1983)

Tema

Einar Nerman

Antal besök: 214