TRE STENGODSFÖREMÅL, CARL HARRY STÅLHANE, GUNNAR NYLUND OCH GUNNAR ANDERSSON.

4339309. TRE STENGODSFÖREMÅL, CARL HARRY STÅLHANE, GUNNAR NYLUND OCH GUNNAR ANDERSSON.

Gunnar Nylund, Rörstrand, vas, höjd 18cm, monogramsignerad.
Stålhane, Designhuset, vas, höjd 18,5cm, mpnogramsignerad.
Gunnar Andersson, Höganäs, vas, höjd 21cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 123