Beige, märkt Märthaskolan Stockholm samt etikettmärkt "Les Echarpes de Marcel Guillemin Paris, Made in France", ca 81 x 79 cm.
Rosa, märkt Märthaskolan Stockholm, 79 x 80 cm.
Slitage, fläckar, skador.
Slitage, fläckar, skador.