GÖRAN NILSSON. FÄRGLITOGRAFI, signerad, numrerad.

4339220. GÖRAN NILSSON. FÄRGLITOGRAFI, signerad, numrerad.

Nummer 167/260
Bildmått19 x 23 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nummer 167/260
Bildmått19 x 23 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 220