CIGARETTASK, silverpläterad, Japan, 1940-tal.

4339119. CIGARETTASK, silverpläterad, Japan, 1940-tal.

Ca 8,5x9,5x4 cm.
Träklädd insida.
Stämplad undertill med rising sun.

Ytslitage. Sliten plätering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 8,5x9,5x4 cm.
Träklädd insida.

Ytslitage. Sliten plätering.

Antal besök: 160