Teakbord/skolbord med metallram, 1900-tal.

4339096. Teakbord/skolbord med metallram, 1900-tal.

Teakbord/skolbord med metallram.

Mål:
Längd: 71 cm
Längd: 120 cm
Bredd: 50 cm.

Ålder och användningsspår, inklusive repor, märken, skåror och rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mål:
Längd: 71 cm
Längd: 120 cm
Bredd: 50 cm.

Antal besök: 220