KLOCKKEDJA, 18 k guld.

KLOCKKEDJA, 18 k guld.
4339071. KLOCKKEDJA, 18 k guld.

Svenska importstämplar, längd 270 mm, vikt ca 15,7 g.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 254