PARTI DIVERSE, 9 delar, bland annat handväska, skrin, målning, 1800/1900-tal.

433902. PARTI DIVERSE, 9 delar, bland annat handväska, skrin, målning, 1800/1900-tal.

Partiet innehåller bland annat två fickur, barnsymaskin med mera.
Skrinets längd 21,5 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skrinets längd 21,5 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 975