KANDELABER, malm, samt ÅRSUR, glas och metall, 1900-tal.

433889. KANDELABER, malm, samt ÅRSUR, glas och metall, 1900-tal.

Kandelaber med sju ljusarmar höjd 31,5 cm.
Märkt J H
Årsur, höjd 21 cm.

Bruksslitage.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt J H
Årsur, höjd 21 cm.

Bruksslitage.
Ej funktionstestad.

Antal besök: 707