OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. OLJA, på duk, signerad.

4338802. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. OLJA, på duk, signerad.

ramstorlek:
höjd 63 cm, bredd 23 cm.

repor och tryck mot duk.

Gör en kostnadsfri värdering!

ramstorlek:
höjd 63 cm, bredd 23 cm.

repor och tryck mot duk.

Antal besök: 206