GJUTJÄRNSFÖREMÅL, 4 st, 1900-tal.

4338776. GJUTJÄRNSFÖREMÅL, 4 st, 1900-tal.

Skulptur "Karlskoga", höjd 20 cm.
Mortel Skeppshult, diameter 11 cm, stötens längd 17 cm.
Underlägg Pålskogs Smide, storlek ca 18x14 cm.
Ankor, längd ca 30 cm.

Mindre märken, repor förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ankor, längd ca 30 cm.

Antal besök: 227