BYRÅ, 3-lådig, mahogny med intarsiaoch bronser, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

433866. BYRÅ, 3-lådig, mahogny med intarsiaoch bronser, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

Stenskiva, längd 75, bredd 41, höjd 71 cm.

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 597