4338580. ÅNGMASKIN. Wilesco "D6", i originalförpackning.
Ångmaskin Wilesco modell D6, i originalförpackning med bruksanvisning.
Bredd 20 cm, djup 14,5 cm, höjd 21 cm.
Bruksslitage, ställvis korrosion. Förpackning med slitage och skador. Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.