ÅNGMASKIN. Wilesco "D6", i originalförpackning.

4338580. ÅNGMASKIN. Wilesco "D6", i originalförpackning.

Ångmaskin Wilesco modell D6, i originalförpackning med bruksanvisning.
Bredd 20 cm, djup 14,5 cm, höjd 21 cm.

Bruksslitage, ställvis korrosion. Förpackning med slitage och skador. Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 214