BRASSKYDD, möjligen Frankrike 1900-talets första hälft.

433855. BRASSKYDD, möjligen Frankrike 1900-talets första hälft.

Brasskydd form av solfjäder, med bevingat lejon, genombruten dekor i gjuten mässing, 1900-talets början
Höjd ca 70 cm
Utfälld ca 90 cm.

Bruksslitage, någon fjäder lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 70 cm
Utfälld ca 90 cm.

Antal besök: 1 001