BARSKÅP, engelsk stil, 1900-talets senare hälft.

4338545. BARSKÅP, engelsk stil, 1900-talets senare hälft.

Mahogny och beslag i mässing. Två uppfällbara luckor med invändig förvaring, front med två blindlådor. Bredd ca 83 cm, djup ca 48 cm, höjd 103,5 cm.

Bruksslitage med repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 521