KÖKSBORD med Perstorpsskiva, 1900-talets mitt.

433853. KÖKSBORD med Perstorpsskiva, 1900-talets mitt.

Längd 108-168, bredd 79, höjd 73 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 365