BOK, Gustaf Adolf vid Lützen, 1944.

4338500. BOK, Gustaf Adolf vid Lützen, 1944.

Rudolf Cederström et al. Livrustkammarstiftelsen - GUSTAV II ADOLF VID LÜTZEN, 1944. Inbunden, med förgylld pärmdekor samt kassett.

Transportinfo: 24x33x5 cm.

Ålder- och bruksslitage, har ej examinerat varje sida.

Tema

Samlarens bibliotek

Gör en kostnadsfri värdering!

Transportinfo: 24x33x5 cm.

Tema

Samlarens bibliotek

Antal besök: 293