TVÄTTFAT, emalj, K E R, Sweden.

4338497. TVÄTTFAT, emalj, K E R, Sweden.

bredd 45 cm.

emaljskador, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bredd 45 cm.

emaljskador, bruksslitage.

Antal besök: 198