BESTICK i nysilver, 60 delar, 1900-tal.

433837. BESTICK i nysilver, 60 delar, 1900-tal.

12 tårtgafflar och 6 fruktknivar.
6 förrättsgafflar samt 6 förrättsknivar.
6 fiskknivar samt 6 gafflar med plasthantag.
6 skalsdjursbestick i etui.
12 moccaskedar i etui.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 skalsdjursbestick i etui.
12 moccaskedar i etui.

Bruksskick.

Antal besök: 798