EINAR KRÜGER. Olja på duk.

EINAR KRÜGER. Olja på duk.
4338351. EINAR KRÜGER. Olja på duk.

Vinterlandskap 49x59 cm, 93x74 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 208