BORD, s.k. "Drumtable", England, 1900-talets andra hälft.

4338342. BORD, s.k. "Drumtable", England, 1900-talets andra hälft.

Fanerat med mahogny, lådor i sarg. Skinnbeklädd skiva. Diameter ca 122, höjd 70 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Sned skiva, lös i fogar/defekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 166