JAN JOZEF II HOREMANS. Interiör.

4338302. JAN JOZEF II HOREMANS. Interiör.

Olja på duk
43,5x56 cm.

Liten förlust i bildskiktet. Ommålningar och restaureringar. Ram i stuckat och förgyllt trä, med fel.

Nej, betalas av säljaren

Föremålet finns i Barcelona, Spanien

Olja på duk
43,5x56 cm.

Nej, betalas av säljaren

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
C3 Rosellón
Antal besök: 161

Andra intressanta föremål