STOLAR, 10 st. Stål och galon, Åry Form, Nybro, 1900-talets andra hälft.

433820. STOLAR, 10 st. Stål och galon, Åry Form, Nybro, 1900-talets andra hälft.

Rygghöjd 68, sitthöjd 47, sittdjup 43 cm.

Bruksslitage, repor samt märken i stålet. Sitsar med smärre slitage samt en del fläckar och mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 957