SIDEBOARD-/SKÅP, samtida.

SIDEBOARD-/SKÅP, samtida.
4338206. SIDEBOARD-/SKÅP, samtida.

Lackerad. Längd ca 160, bredd 40, höjd 85 cm.

Ytslitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage. Repor och märken.

Antal besök: 534