BYRÅ med stenskiva, nyrokoko, 1900-talets andra hälft.

433806. BYRÅ med stenskiva, nyrokoko, 1900-talets andra hälft.

Bredd 62, djup 33, höjd 67,5 cm.

Bruksslitage, nyckel finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, nyckel finns.

Antal besök: 590