SVEN ERIK JOHANSSON. Färglitografi.

433803. SVEN ERIK JOHANSSON. Färglitografi.

Surrealistisk komposition. Signerad och numrerad HC. 2/5 ex daterad -76. 47x69 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 972