SOFFBORD, 1900-talets mitt.

SOFFBORD, 1900-talets mitt.
4337954. SOFFBORD, 1900-talets mitt.

Längd 90 cm, bredd 55 cm, höjd 58 cm.

Bruksslitage, skador på faner, märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 202