CEFERINO OLIVÉ. Havslandskap.

CEFERINO OLIVÉ. Havslandskap.
4337944. CEFERINO OLIVÉ. Havslandskap.

Akvarell på kartong
Signerad och daterad 1989. På baksidan, belägen i Calella
49 x 64 cm.

Ytsmuts och mindre skador. Klädd och förgylld träram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Akvarell på kartong
49 x 64 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 157