JOSEP SARQUELLA. Portvy.

JOSEP SARQUELLA. Portvy.
4337933. JOSEP SARQUELLA. Portvy.

Olja på duk
Signerad och daterad 1982
46x56 cm.

Klädd och lackerad träram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
Signerad och daterad 1982
46x56 cm.

Klädd och lackerad träram.

Nej, betalas av säljaren

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
Entregas 5
Antal besök: 205