OKÄND KONSTNÄR. blandteknik, 1800-tal, osignerad.

4337922. OKÄND KONSTNÄR. blandteknik, 1800-tal, osignerad.

Porträtt av kvinna. Ramens mått ca 22x24 cm.

Ej examinerad ur ram. Fläckar under glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Adress

Industrigatan 36
582 77 Linköping
Sverige

Placering
M20
Antal besök: 131