KONTORSSTOL, RH form, "RH Logic 400" 2000-tal.

4337857. KONTORSSTOL, RH form, "RH Logic 400" 2000-tal.

Ställbar höjd
Sitthöjd 41 - 53 cm.

Bruksslitage, fläckar. Ej fullständigt genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ställbar höjd
Sitthöjd 41 - 53 cm.

Antal besök: 366