OLAVI HAARALA. Komposition.

OLAVI HAARALA. Komposition.
4337610. OLAVI HAARALA. Komposition.

Olja på duk, 80 x 60 cm, rammått 89 x 69 cm. Signerad Olavi Haarala och daterad 1957.

Sedvanligt ytslitage.

Olavi Haarala (1925–1978)

Gör en kostnadsfri värdering!

Sedvanligt ytslitage.

Olavi Haarala (1925–1978)

Antal besök: 367