VITRINSKÅP, samtida.

VITRINSKÅP, samtida.
4337588. VITRINSKÅP, samtida.

Vitlackerat. Lösa hyllplan. Längd ca 94, bredd 38, höjd 199 cm.

Bruksslitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
4337588. VITRINSKÅP, samtida.

Antal besök: 620