TENNFÖREMÅL, 14 delar.

TENNFÖREMÅL, 14 delar.
4337514. TENNFÖREMÅL, 14 delar.

Bl.a. skedar, burk med lock, ljusstakar, tallrikar, terrin.
Höjd 1-17 cm.

Bruksslitage, bucklor, repor. Gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 1-17 cm.

Antal besök: 206