STOR MONART GLASVAS - ORIGINALETIKETT.

4337491. STOR MONART GLASVAS - ORIGINALETIKETT.

Stor vas av Scottish Monart, 1930-tal, med blågrönt virvlande mönster och originaletikett på basen. 24 cm hög.

några repor och slitage på basen, annars verkar det bra.

Tema

20th Century Art & Design

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

20th Century Art & Design

Antal besök: 357