NICOLAI COSTER. Olja på duk.

NICOLAI COSTER. Olja på duk.
4337407. NICOLAI COSTER. Olja på duk.

Sittande kvinna med barn, 39x50 cm totalmått 56x68 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 153